Haber

Wanda Nara’nın fotoğrafı gerçek mi?

Galatasaray’ın yıldız golcüsü Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara’nın gençlik fotoğrafı olduğu öne sürülen görüntüler sosyal medyada viral oldu. Teyit, fotoğrafların Nara’ya ait olup olmadığını inceledi.

Fotoğrafın çekildiği görsele ulaşan Teyit, söz konusu görselin 18 Mart 2017 tarihli olduğunu, Arjantin televizyon kanalı El Trece’nin Las Puertas adlı programından alındığını, görselde ünlülerin benzerlerinin yer aldığını belirtti.

Teyit’in değerlendirmesinde, “Wanda Nara’nın eski hali olarak paylaşılan bu fotoğraftaki kişi, programda Arjantin’in La Paternal mahallesinde yaşayan ve Wanda Nara’ya benzeyen bir kişi olarak sunuluyor. Videoda Wanda Nara’nın fotoğrafı, Nara’ya benzeyen kişinin imajıyla karşılaştırıldığında.” “Programın uzun versiyonundan da anlaşılacağı üzere format gereği ünlülere benzerliği nedeniyle dizide pek çok ünsüz insan yer alıyor.”

Söz konusu görseldeki diğer fotoğrafların Nara’ya ait olduğu belirtilirken, “Wanda Nara ile Wanda Nara’nın eski halini gösterdiği iddia edilen iki fotoğrafı karşılaştırdığımızda burun piercinginin ve kenarlarındaki benlerin olduğu görülüyor. dudakların birbirine uymaması. Ayrıca iddia edilen görüntüde burun piercingi detayının da silindiği fark ediliyor.” kullanıldı. (HABER MERKEZİ)

seben-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu