Ekonomi

Veliefendi önünde çıkan yangında gözaltına alınan zanlının eski damat olduğu ortaya çıktı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, dün gece hipodrom çevresinde çıkan yangın/kundaklama olaylarıyla ilgili İstihbarat ve TEM Şube Müdürlüklerinin soruşturma başlattığı belirtildi.

Açıklamada, hipodrom önünde çıkan yangında 6 aracın çeşitli seviyelerde hasar gördüğüne dikkat çekilirken, herhangi bir can kaybı veya yaralanmanın olmadığı anlaşıldı.

Açıklamada, gece olay yerine yakın olan Turan Güneş Bulvarı yanındaki sazlık alanda 5 noktada daha yangın çıktığı, güvenlik kameralarında yapılan incelemede aynı şüpheli kişinin yeniden bulunduğu bildirildi. Burada.

Damat olarak çalışırken işten çıkarıldı

Açıklamada, kimlik bilgileri belirlenen zanlı SD hakkında yapılan araştırmada, daha önce hipodromda seyislik yaptığı, bir yıl önce işten çıkarıldığı, sakatlığının olduğu belirtildi. asayiş hataları kaydı olduğunu ancak terör örgütleriyle herhangi bir temasının bulunmadığını söyledi.

SD’nin Bakırköy Yeni Mahalle Çırpıcı Deresi Marmaray Köprüsü altında yakalandığı belirtilen açıklamada, zanlı hakkında başlatılan çalışmaların devam ettiği kaydedildi.

kuluncakhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu