Teknoloji

Samsung Galaxy Fit3’ün Tasarımı ve Özellikleri Ortaya Çıktı

Giyilebilir teknolojiler pazarının önemli aktörleri arasında yer almak, SAMSUNG akıllı saat ve bileklik konusunda da önemli atılımlara imza atıyor. Şirketin bu alandaki en yeni ürünü olması beklenen Galaxy Fit3 için promosyon malzemeleri, X teknoloji muhbiri Evan BlasTarafından paylaşıldı.

Galaxy Fit3 daha büyük, daha dayanıklı

Önceki modelle karşılaştırıldığında, Galaksi Fit3akıllı bileziklerden biri akıllı saate Görünüşe göre dönüşmüş. Önceki ekrana göre 12,3 mm daha büyük 40mm ekran Daha şık görünüyor ve daha kolay kullanım sağlayacak gibi görünüyor. Ayrıca yeni cihazın gövdesinde polikarbonat yerine alüminyumun kullanıldığı da dikkat çekiyor. Yeni Galaxy Fit3, önceki sürümde bulunmayan özelliklere sahip. düşme tespitiVe ışık sensörüAyrıca yeni tasarımıyla bu gibi özelliklere de merhaba diyor.

Samsung Galaxy Fit3 özellikleri

Galaxy Fit3’ün bir tarafı var düğmeli geliyor. Bu butona 5 defa basıldığında sağlık durumu hakkında bilgi verir. Tek şarjla 13 güne kadar kullanım süresine sahip olan cihaz üzerinden aramaları ve bildirimleri kontrol etmek de mümkün. Ek olarak cihaz, eşlik eden taşınabilir bir uygulamayla birlikte gelir. Kadran ekranı da özelleştirilebilir.

Ekran boyutu40mm
Ağırlık18,5 gram
Kasa malzemesiAlüminyum
DayanıklılıkSATM+IP68
Antrenman takibiOrada
uyku takibiOrada
Düşme tespitiOrada
ışık sensörüOrada
NFCHiçbiri
Gömülü GPSHiçbiri
MikrofonHiçbiri
HoparlörHiçbiri
3. taraf uygulamasıHiçbiri
bixbyHiçbiri
Ödeme sistemiHiçbiri
Kan basıncını ölçmekHiçbiri
Optik darbe sensörüOrada
EKGHiçbiri
Kalp ritmi bozukluğu tespitiHiçbiri

Samsung Galaxy Fit3’ün sızdırılan görselleri:

,

espiye-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu