Teknoloji

Mortal Kombat 1 Duyuruldu!

Dövüş denilince akla gelen ilk isimlerden biri. Ölümüne kavga Elbette pek çoğumuzun çocukluk dönemine denk geldiği için özel bir yeri var. Aradan geçen otuz yıl içerisinde sayısız platformda sayısız oyunla karşımıza çıktı. Bu yıl yeni bir oyun geri dönmeye hazırlanıyor. Dün NetherRealm Studios tarafından yapılan video paylaşımının ardından bugün Mortal Kombat 1ilan edildi.


İlginizi çekebilir:  Expanse Çıkış Tarihi Açıklandı


Sonunda Mortal Kombat 1 Duyuruldu

Etkileyici bir fragmanla duyurulan oyunun 19 Eylül 2023 tarihinde PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 5, Switch ve Xbox Series için çıkacağı doğrulanırken ön- yarın 20:00 CET’de sipariş verin. Şu an için herhangi bir fiyat bilgisi paylaşılmamış olsa da Billbil-kun’a göre standart sürüm PlayStation ve Xbox sürümleri yetmiş dolar, Switch sürümü altmış dolar, Premium sürüm yüz on dolar ve mevcut nesil Kollector’s sürümü ise 100 dolar olacak. iki yüz elli dolar olsun. görünüyor.

Fragmanda tanıdık isimleri görebilirken beklediğimiz gibi nasıl bir hikayenin karşımıza çıkacağına dair ipuçları verildi ve dövüşler serinin görkemine yakışır şekilde vahşet dolu olacak gibi görünüyor. İzlediğimiz bir CGI olmasına rağmen, görseller şüphesiz yeni nesil konsollarda hayranlık uyandıracak.

Son olarak, oyunu ön sipariş verirseniz, beta testine erişebileceksiniz ve Shang Tsung oynanabilir karakter ekibine katılacak. Oyunla ilgili şimdilik çok fazla detay verilmemiş olsa da merak edilen detayların önce PlayStation Showcase, ardından Summer Game Fest sırasında duyurulacağına şüphe yok. ilgiyle takip ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu