Haber

Jandarma’dan Vali Demirtaş’a 184. yıl ziyareti

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral İdris Tataroğlu ve beraberindeki örgüt üyelerini kabul etti.

Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 184’üncü yılı münasebetiyle gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Demirtaş, Jandarma Teşkilatı’nın 184’üncü kuruluş yıldönümünün hayırlara vesile olmasını temenni ederek, Jandarma Teşkilatının; Bire bir azim, azim ve vatan sevgisiyle vatanın bütünlüğünü ve milletin bağımsızlığını koruma gayesiyle ülkenin en ücra köşelerinde dahi üstün hizmet gösterdiğini söyledi.

Vali Demirtaş, Jandarma Teşkilatı’nın bugüne kadar olduğu gibi yaptığı çalışmaların da gurur kaynağı olacağına yürekten inandığını belirterek, “Bugüne kadar ülkemize kazandırdığımız Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 184. yılını gururla kutluyoruz. milletimizin huzur ve güvenliği için gece gündüz çalışan devletimizin başlıca ve deneyimli kurumlarından biridir.Görevini icra ederken şehit olan tüm jandarma mensuplarımıza Allah’tan rahmet, kederlilerine başsağlığı diliyorum. aileleri, gazilerimize şükranlarımı sunar, ülkemizin dört bir yanında gece gündüz demeden görev yapan değerli Jandarma Teşkilatımıza ve değerli ailelerine sevgi ve şükranlarımı sunarım.”

Vali Demirtaş’a kabullerinden dolayı teşekkür eden İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral İdris Tataroğlu, düzenlenecek etkinlikler hakkında bilgi verdi. – MARDİN

haber-ardesen.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu